פרופיל חברה

פ.א.י הנדסה ובניין בע"מ

adamחברת פ.א.י הנדסה ובניין בע"מ, חברה העוסקת בייזום וניהול פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובעיקר בתחום התמ"א 38, בבעלותו של מנכ"ל החברה אינג' אדם יצחק. לאינג' אדם יצחק, מנכ"ל פ.א.י הנדסה ניסיון של כ 30 שנה בתחום ניהול הפרויקטים בסדרי גודל משמעותיים. אינג' יצחק אדם שירת במחלקת בינוי של חיל האוויר במגוון תפקידי ניהול פרויקטים בכיר וכן שימש כראש מחלקת בינוי של חיל האוויר בדרגת אל"מ. מאז שחרורו ניהל מנכ"ל חברת פ.א.י הנדסה ובניין פרויקטים גדולים ומורכבים הן בתחום המגורים והן בתחום התשתיות.

החברה הינה חברה יזמית המתמחה ומתמקדת מזה כחמש שנים בתחום פרויקטים של תמ"א 38. לחברה ניסיון רב ומוכח בייזום וניהול פרויקטים בתחום התמ"א 38/1- חיזוק מבנים קיימים ותמ"א 38/2- הריסה ובנייה מחדש. החברה מעסיקה אנשי מקצוע בתחום הקונסטרוקציה, האדריכלות, ניהול וקשרי לקוחות על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בתחום.
פעילות החברה כוללת ייזום ,עזרה בתהליך ארגון הדיירים , בניית קונספט תכנוני אופטימלי ע"י אדריכל מהמובילים בתחום ובתאום עם הדיירים, הצגת מפרט טכני עשיר ואיכותי עם דגש על מתן מלוא הזכויות לדיירים, ניהול וגיבוש הסכם משפטי הוגן, ניהול תקופת החתמת הדיירים עם החברה הקבלנית, והובלת קבלת ההיתר לפרויקט והצגת החברה הקבלנית אשר תוביל את הפרויקט בתקופת הביצוע (חברה מובילה בשוק עם ניסיון בתחום הביצוע ובעלת איתנות פיננסית).
כיום, מנהלת פ.א.י הנדסה ובניין את כל פרויקט תמ"א 38 עבור החברה הכלכלית לפיתוח ראשון לציון. כמו כן, מובילה היום החברה פרויקטים איכותיים בתחום התמ"א 38 בת"א, ירושלים, חיפה, רעננה, גבעתיים, הרצליה, נתניה ועוד.
החברה עובדת בשיתוף עם כמה קבלנים מובילים בעלי סיווג קבלני גבוה ובעלי ניסיון מוכח בתחום ביצוע פרויקטים של תמ"א 38. לדיירים יינתנו כל הערבויות וכל הבטחונות כנהוג בתחום התמ"א 38 ולרוב בליווי בנקאי מלא.

נשמח לפגישת הכרות ראשונית, בכבוד רב ובברכה,
יצחק אדם, מנכ"ל / בעלים

נייד - 054-4891975 . בקרו באתר - WWW.PAIE.CO.IL